Vážení a milí spoluobčané!

Dovolte, abychom vám představili webové stránky poděbradského místního sdružení ODS. Najdete na nich informace o našem sdružení a hlavně naše názory na dění v našem městě. Stali jsme se součástí vládnoucí koalice a převzali tak spoluzodpovědnost za řešení problémů, které naše město tíží. Tuto velkou zodpovědnost a závazek vůči vám si velmi dobře uvědomujeme a budeme dělat vše pro to, abychom vás nezklamali!

Rada MS ODS Poděbrady

Aktuálně « 2 »

 • 15.09. Pozvánka na zábavné odpoledne

  ODS Poděbrady zve všechny občany na zábavné odpoledne konané dne 22. září od 13:00 u velkého vodotrysku na Kolonádě v Poděbradech.

  MS ODS Poděbrady

 • 12.09. Potřebují Poděbrady více městských atrakcí?

  Poděbrady patří mezi města, která se snaží přilákat co nejvíce turistů. Jednou z možností, jak toho docílit, je nabídnout jim přitažlivé městské atrakce. Avšak máme jich tu dostatek? Květinové hodiny s trpaslíkem, dioráma či vodotrysk v parku… fajn, ale není to přece jen málo? Co například mechanicko-kinetickou plastiku, adventure minigolf nebo minisvět pro děti? Můžeme směle prohlásit, že v době, které vládnou selfíčka, by naše město rozhodně mělo mít více přitažlivých objektů, které by se návštěvníkům nesmazatelně vryly do paměti díky jejich chytrým mobilům.

  Roman Schulz, městský zastupitel za ODS

 • 06.09. Nadjezd?

  ODS Poděbrady důsledně sleduje dopravní stavby na území města Poděbrad i s ohledem na možnou změnu kvality bydlení občanů města, a to i prostřednictvím Dušana Zezulky, člena komise urbanismu a dopravy.

  Rada MS ODS Poděbrady

Jsme jako vy a chceme lepší Poděbrady!

foto

Mgr. Roman Schulz
50 let, 1. místostarosta města

foto

Ing. Petr Fiala
51 let, podnikatel, zastupitel

foto

MUDr. Helena Štrobl Syrovcová
60 let, lékařka, radní města


„DESATERO PODĚBRADSKÉ ODS“ aneb CO UDĚLÁME V LETECH 2018 - 2022

 1. V každém roce sestavíme vyrovnaný rozpočet.
 2. Pošleme městské policisty do ulic – klademe důraz na prevenci kriminality a ochranu obyvatel
 3. Podpoříme výstavbu krytého bazénu v Poděbradech
 4. Opravíme chodníky v celém městě
 5. Koupíme Záložnu a zpřístupníme objekt veřejnosti
 6. Provedeme reformu Technických služeb a snížíme tak náklady města
 7. Snížíme cenu za odvoz domovního odpadu a navýšíme počet sběrných míst
 8. Zajistíme lepší údržbu zeleně ve městě
 9. Zvýšíme finanční podporu sportu a zlepšíme technické zázemí sportovních klubů
 10. Opravíme cyklostezky a zajistíme přístaviště pro vodní turistiku

Místní sdružení ODS Poděbrady, www.ods-podebrady.cz